همراهان گرامی و محترم 

از اینکه انتشارات فاطمی را برای انتخاب و خرید کتاب هایتان انتخاب کردید صمیمانه سپاسگزاریم. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر نسبت به خرید کتاب‌های مورد علاقه تان اقدام کنید:

 1. خرید آنلاین: با عضویت و خرید از سایت انتشارات فاطمی از 10% تخفیف بهره‌مند شوید. ارسال سفارش به‌ سه روش امکان‌پذیر است: الف) پیک، ب) پست پیشتاز (حداکثر 3 روز کاری) و ج) پست سفارشی (حداکثر 6 روز کاری).
  همچنین اعضای محترم سایت انتشارات فاطمی این شانس را خواهند داشت تا از امتیازات ویژه‌ای که به مناسبت‌های مختلف برای خریداران کتاب‌های فاطمی در نظر گرفته می‌شود استفاده کنند.
  امتیاز ویژه  برای خریداران از سایت: ارسال رایگان برای سفارش های بیشتر از 150 هزار تومان
 2. خرید تلفنی: از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر با فروشگاه کتاب فاطمی تماس بگیرید و کتاب‌های موردنظر خود را سفارش بدهید. ارسال کتاب‌ها در تهران از طریق پیک حداکثر تا 24 ساعت و در شهرستان‌ها از طریق پست سفارشی (حداکثر 6 روز کاری) و پست پیشتاز (حداکثر 3 روز کاری) انجام می‌شود.
  شماره تلفن‌های فروشگاه: 66973478 – 66961728
  شماره تلفن برای سفارش در ساعات غیر اداری: 5917100-0901
 3. مراجعه به کتابفروشی‌ها: با مراجعه به کتابفروشی محل سکونت خود می‌توانید کتاب‌های انتشارات فاطمی را تهیه کنید. برای اطلاع از نشانی و تلفن مراکز فروش کتاب‌های انتشارات فاطمی در تهران و شهرستان اینجا را ببینید.
 4. مراجعه به فروشگاه کتاب فاطمی: اگر تمایل دارید لذت تورق صفحات و انتخاب کتاب مناسب را تجربه کنید، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه کتاب فاطمی کتاب‌های دلخواهتان را تهیه کنید.
  ساعات کار فروشگاه کتاب فاطمی: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر
  نشانی فروشگاه: خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، نبش خیابان شهدای ژاندارمری