اگر قصد تهیه کتاب‌های انتشارات فاطمی را دارید، می‌توانید به یکی از سه روش زیر خرید خود را انجام دهید:

در وب­‌سایت انتشارات فاطمی، با تایپ عنوان کتاب در قسمت جستجوی کتاب‌­ها، یا با مراجعه به منوی «کتاب ­ها»، کتاب(های) مورد نظر خود را بیابید و آن‌ها را با % ۱۰ تخفیف خریداری کنید.

بعد از افزودن کتاب(ها) به سبد خرید، با پرداخت آنلاین به وسیلۀ یکی از کارت­ های شبکۀ شتاب، خرید خود را انجام دهید. کتاب(ها) با توجه به روش ارسال انتخابی شما، در اسرع وقت به دست‌تان خواهد رسید.

چنانچه به اینترنت دسترسی ندارید، می­ توانید از هر جای ایران، در ساعت ­های کاری با فروشگاه کتاب فاطمی تماس بگیرید و کتاب(های) مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از هماهنگی ­های لازم (اعلام آدرس، روش ارسال و پرداخت) سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما، شما را در انتخاب بهتر کتاب(ها) یاری خواهند کرد. ساکنان مناطق ۲۲گانه شهر تهران، می­توانند هزینۀ کتاب(ها) و ارسال با پیک را  درِ منزل شان پرداخت کنند.

شماره تلفن ­های فروشگاه کتاب فاطمی :

۶۶۹۶۱۷۲۸–۰۲۱

۶۶۹۷۳۷۱۰–۰۲۱

ساعت کاری فروشگاه کتاب فاطمی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۹ و پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ است. جمعه و روزهای تعطیل رسمی، فروشگاه تعطیل است.

اگر دوست دارید در کنار نوشیدن یک فنجان چای، کتاب(های) مورد علاقه خود را از نزدیک بررسی کنید، برای این کار باید به فروشگاه کتاب فاطمی مراجعه کنید. اگر برای انتخاب کتاب به راهنمایی نیاز داشتید، همکاران ما با افتخار در خدمت شما هستند.

آدرس فروشگاه کتاب فاطمی:

تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، تقاطع ژاندارمری

ساعت کاری فروشگاه کتاب فاطمی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۹ و پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ است. جمعه و روزهای تعطیل رسمی، فروشگاه تعطیل است.

در خرید اینترنتی و تلفنی، زمان لازم از زمان ثبت سفارش تا رسیدن کتاب ها به دست شما، برای پست سفارشی ۳ تا ۶ روز کاری، پست پیشتاز ۲ تا ۳ روز کاری و پیک ویژه شهر تهران ۱ روز کاری است.