اگر می خواهید کتاب های انتشارات فاطمی را تهیه کنید، می توانید به یکی از سه روش زیر خرید خود را انجام دهید:

 

الف) اینترنتی (آنلاین)

ب) تلفنی

ج) حضوری

الف) خرید اینترنتی (آنلاین)

 

در وب­سایت انتشارات فاطمی، با تایپ عنوان کتاب در قسمت جستجوی کتاب ­ها، یا با مراجعه به منوی «کتاب ­ها»، کتاب(های) مورد نظر خود را بیابید و آن ها را با % ۱۰ تخفیف خریداری کنید.

 

بعد از افزودن کتاب(ها) به سبد خرید، با پرداخت آنلاین به وسیلۀ یکی از کارت­ های شبکۀ شتاب، خرید خود را انجام دهید. کتاب(ها) با توجه به روش ارسال انتخابی شما، در اسرع وقت به دست تان خواهد رسید.

ب) خرید تلفنی

چنانچه به اینترنت دسترسی ندارید، می­ توانید از هر جای ایران، در ساعت ­های کاری با فروشگاه کتاب فاطمی تماس بگیرید و کتاب(های) مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از هماهنگی ­های لازم (اعلام آدرس، روش ارسال و پرداخت) سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما، شما را در انتخاب بهتر کتاب(ها) یاری خواهند کرد. ساکنان مناطق ۲۲گانه شهر تهران، می­توانند هزینۀ کتاب(ها) و ارسال با پیک را  درِ منزل شان پرداخت کنند.

شماره تلفن ­های فروشگاه کتاب فاطمی :

۶۶۹۶۱۷۲۸–۰۲۱

۶۶۹۷۳۷۱۰–۰۲۱

ساعت کاری فروشگاه کتاب فاطمی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۹ و پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ است. جمعه و روزهای تعطیل رسمی، فروشگاه تعطیل است.

ج) خرید حضوری

اگر دوست دارید در کنار نوشیدن یک فنجان چای، کتاب(های) مورد علاقه خود را از نزدیک بررسی کنید، برای این کار باید به فروشگاه کتاب فاطمی مراجعه کنید. اگر برای انتخاب کتاب به راهنمایی نیاز داشتید، همکاران ما با افتخار در خدمت شما هستند.

 

آدرس فروشگاه کتاب فاطمی:

تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، تقاطع ژاندارمری ( مشاهده روی نقشه )

ساعت کاری فروشگاه کتاب فاطمی، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۹ و پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ است. جمعه و روزهای تعطیل رسمی، فروشگاه تعطیل است.

 

همچنین انتشارات فاطمی در اکثر استان­ های ایران، نمایندگی فروش دارد. شما می­ توانید با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی، کتاب(های) مورد علاقه خود را تهیه کنید. آدرس و تلفن نمایندگی ­ها را در اینجا ببنید :

مشاهده فهرست نمایندگی ها

روش و زمان ارسال

در خرید اینترنتی و تلفنی، زمان لازم از زمان ثبت سفارش تا رسیدن کتاب ها به دست شما، برای پست سفارشی ۳ تا ۶ روز کاری، پست پیشتاز ۲ تا ۳ روز کاری و پیک ویژه شهر تهران ۱ روز کاری است.

 

فروشگاه کتاب فاطمی علاوه بر کتاب ­های انتشارات فاطمی، برخی کتاب های ناشران معتبر دیگر به خصوص در حوزه علمی ­عمومی و منابع المپیادهای علمی دانش ­آموزی را نیز عرضه می ­کند.